Kolíska s kolotočom Baby Bed&Accessories Vert Azur Écoiffier s doplnkami pre 30 cm bábiku od 18 mes

Popis produktu

Kolíska s kolotočom Baby Bed&Accessories od francúzskeho výrobcu Écoiffier je nádherná postieľka a zároveň kolíska, v ktorej môžu dievčatká od 18 mesiacov hojdať a uspávať svoju obľúbenú bábiku. Kolíska je vyhotovená z pevných a odolných plastových materiálov, jej očarujúci dizajn zaujme malé mamičky na prvý pohľad. Súčasťou postieľky je aj kolotoč s obrázkami sovičky, obláčika aj vtáčika, ktoré pomôžu s uspávaním bábiky. Čelo postieľky je vyzdobené nápisom Nursery. Súčasťou kolísky je aj sada doplnkov, medzi ktorými dieťa nájde modrý nočník, hrebienok, teplomer, fľaška na pitie a plienky. 

Dievčatká v tejto krásnej postieľke môžu bábiku hojdať, uspávať a zažijú s ňou veľa radostných chvíľ. Postieľka má oblé tvary, ktoré sa rozkolíšu pri jemnom dotyku, a tak dieťa uspáva svoju obľúbenú bábiku. Deti rady predstierajú, že ich bábika je ozajstná a pri hre si rozvíjajú kognitívne, motorické schopnosti a pocit zodpovednosti. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Rozmery kolísky sú 36*27*34 cm, pričom celková dĺžka je 36 cm. Postieľka sa dá jednoducho prenášať. Bábika nie je súčasťou balenia. Na čistenie hračky používajte len jemne vlhkú handričku. 

Francúzsky výrobca Écoiffier vyrába prvotriedne plastové hračky už niekoľko desaťročí. Kolekcia hračiek Vert Azur je šetrná k životnému prostrediu, sú dodávané v 100% recyklovaných kartónových obaloch a sú bezpečné pre hru detí, neobsahujú škodlivé látky. Hračky sú vyrábané vo francúzskom meste Oyonnax, spĺňajú najvyššie európske kritériá, sú vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

Rozmery36*27*34 cm
Rozmery balenia60*40*50 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,82 kg
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.