Klokanka s batohom Backpack Natur D'Amour Baby Nurse Smoby pre 42 cm bábiku nastaviteľné ramienka a vrecko pre fľašku

Popis produktu

Klokanka s batohom Backpack Natur je vynikajúci darček pre všetky deti a najmä dievčatká od 3 rokov, ktoré rady cestujú so svojou bábikou. Detský batoh v nádhernom pastelovom prevedení v ružových odtieňoch je vybavený praktickou klokankou, do ktorej sa zmestí bábika s maximálnou veľkosťou 42 cm. Na bočnej strane sa nachádza praktické vrecko na fľašku a vďaka nastaviteľným ramenným popruhom sa batoh prispôsobí každému dieťaťu. Štýlový batoh očarí každé dieťa, umožňuje bezproblémovú manipuláciu a uzatváranie je vyriešené praktickými sťahovacími šnúrkami a suchým zipsom.

Batoh pre bábiku je vyrobený z prvotriedneho textilu, ktorý sa dá jednoducho čistiť navlhčenou handričkou. Do batohu si dievčatká odložia všetky potrebné doplnky a príslušenstvo k svojej bábike. Hra na mamičky tak bude ešte realistickejšia a zábavnejšia, s bábikou strávia viac času, vezmú si ju na výlety, dovolenky aj na návštevy. Hravým spôsobom si rozvíjajú jazykové a komunikačné schopnosti, jemnú motoriku, city a zmysel pre starostlivosť. Napodobňovaním života dospelých a hrou na mamičky sa deti najskôr naučia, ako sa orientovať v reálnom svete.

Rozmery batohu s klokankou sú 24*9*34 cm. Bábika nie je súčasťou balenia. Smoby je popredný francúzsky výrobca hračiek, ktoré prináša deťom už dlhé roky. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery24*9*34 cm
Rozmery balenia19*3*28 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.