Klip na cumlík Les Amis Kaloo 20 cm s plyšovým psíkom z jemného mäkkého plyšu pre najmenších krémovo-béžový

Popis produktu

Detský klip na cumlík Les Amis s plyšovým psíkom francúzskej značky Kaloo je vhodný pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Klip na cumeľ vo veľkosti 20 cm je praktickou pomôckou, vďaka ktorej budete vždy vedieť, kde má váš drobček svoj obľúbený cumlík. Okrem toho, že sa naň dá pripnúť detský cumlík, je to aj zábavná hračka pre najmenšie deti. Štipec na prichytenie cumlíka pre bábätká je vyhotovený v podobe roztomilého psíka v krémovo-béžovom farebnom prevedení. Psíček je z jemného plyšu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk, a tak pre bábätko získate aj milú hračku, s ktorou sa môže zabaviť na dlhý čas. Detské hračky a doplnky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. 

Klip na cumlík Kaloo s plyšovým psíkom je prevedený v jemných farebných odtieňoch, ktoré na deti pôsobia upokojujúco. Pri hračke nie je problémom ani detské ochutnávanie a hryzenie, ktorými deti často skúmajú predmety okolo seba. Každá detská hračka Kaloo je testovaná, spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je na to pripravená. Klip na cumeľ Kaloo je zároveň veľmi dobrá pomôcka pre vzbudenie a rozvoj hmatovej citlivosti najmenších detí, ktorá je v prvých týždňoch po narodení najcitlivejšia. Hra s plyšovými hračkami je dôležitá pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. 

Kaloo je francúzska spoločnosť, ktorá sa už viac ako 16 rokov zaoberá vývojom mäkučkých plyšových hračiek a doplnkov pre najmenších s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Odporúčaný spôsob čistenia klipu na cumlík je pranie pri 30° bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala jeho farba a kvalita, potom je treba klip na cumlík nechať voľne usušiť.  Moderný dizajn, inovatívne technológie, precízne spracovanie a hebkosť k detskej pokožke to sú produkty francúzskej značky Kaloo. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu.

Vlastnosti

  • hebký klip na cumeľ z jemného plyšu
  • vhodný pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • veľkosť 20 cm
  • jemné farebné prevedenie
  • pranie pri 30°, potom nechať voľne usušiť
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • nezameniteľný francúzsky dizajn
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery20 cm
Rozmery balenia18*20 cm
Celková dĺžka20 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.