Klip na cumlík s plyšovým zvieratkom Couleurs Savane Doudou et Compagnie 18 cm rôzne druhy od 0 mes

Popis produktu

Oslávte príchod dieťatka nádherným darčekom z dielne francúzskej značky Doudou et Compagnie. Klip na cumlík s plyšovým zvieratkom Couleurs Savane je roztomilý darček pre všetky bábätká už od narodenia. Klip na cumlík zdobí zvieratko z mäkkého a jemného plyšu a vždy spoľahlivo ochráni cumlík vášho bábätka. Tento jedinečný doplnok s rozkošným plyšovým zvieratkom zbohom plaču a bábätko bude mať pri sebe neustále nielen roztomilú plyšovú hračku, ale aj milovaný cumlík. Tento rozkošný plyšový klip na cumlík Couleurs Savane sa jednoducho stane najlepším spoločníkom vášho bábätka.

Klip na cumlík s plyšovým zvieratkom Couleurs Savane Doudou et Compagnie má veľkosť 18 cm, takže je ako stvorený do drobných detských rúk. Každé zvieratko z plyšu má mäkké, hebké telíčko, ktoré dieťatko ľahko uchopí a kedykoľvek si bez pomoci rodiča vloží cumlík do úst. Klip na cumlík Couleurs Savane spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá a je testovaný nezávislými, schválenými laboratóriami. Bez obáv ho môžete vložiť do detských dlaní, kam právom patrí. V ponuke máme rôzne druhy klipov na cumlík so zvieratkami. Uvedená cena je za jeden kus, pri objednávke uveďte do poznámky, o aký druh máte záujem.

S príchodom nového milénia vstúpila na trh prvá plyšová hračka na maznanie z dielne Doudou et Compagnie, čím sa začala revolúcia vo svete plyšových hračiek. Francúzska značka Doudou et Compagnie totiž vkladá do citlivých detských ručičiek úžasnú hebkosť už od roku 2000. V DNA značky je hlboko ukotvená kreativita a inovácia, ktorá je viditeľná v každej mäkučkej hračke. Doudou et Compagnie bude vaše dieťatko sprevádzať detstvom už od prvých chvíľ a v ich každodennom živote zohrá dôležitú úlohu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery18 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.