Hudobný kolotoč vĺčik Mesiačik Janod plechový

Popis produktu

Janod plechový kolotoč so zvukom je pekná hračka vhodná pre deti od 18 do 36 mesiacov. Detský kolotoč je tradičná hračka vĺčik, ktorá prichádza v peknom farebnom prevedení s motívom zvieratiek z cirkusu. Vĺčik pre deti pri točení vydáva zvuky, je to veľmi zaujímavá hračka pre chlapcov aj dievčatá.Detská hračka svojimi pestrými farbami, veselými zvukmi a zvieracím motívom jednoznačne zaujme každé malé dieťatko, zaručí mu dlhé hodiny plné zábavy. Deti prostredníctvom plechového vĺčika spoznávajú tvary a farby, zvuky, rozvíjajú svoju jemnú motoriku a tiež sluch. Kolotoč na hranie pre deti je veľmi zaujímavá nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, pretože vo veľkej miere prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť, vďaka zvukom hračky sa rozvíja aj detský sluch a pozornosť. Detská hračka Janod sa vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom a farebnému prevedeniu stane obľúbeným spoločníkom každého dieťatka. Hračky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov.

Janod francúzska spoločnosť ponúka deťom a rodičom prvotriedne hračky, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou francúzskej značky Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • tradičná hračka – vĺčik
  • pri pohybe vydáva zvuky, točí sa
  • rozmery 13*13*14 cm
  • motív cirkusových zvieratiek je vhodný pre chlapcov aj dievčatá
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodná pre deti od 18 do 36 mesiacov
  • ideálna na rozvoj jemnej motoriky, sluchu, poznávanie tvarov a farieb
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • pekný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery13*13*14 cm
Rozmery balenia13*13*14 cm
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,9 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.