Spoločenská hra pre najmenších Lince Mi Primer Educa 36 obrázkov v španielčine od 24 mes

Popis produktu

Spoločenská hra pre najmenších Lince Mi Primer od španielskeho výrobcu Educa je originálna hra v španielskom jazyku, s ktorou sa zabavia všetky šikovné deti od 2 rokov. Hra obsahuje až 36 rôznych obrázkov. Rodinná hra je určená najmä pre najmenšie deti, ale spolu s nimi sa môžu zahrať aj ich súrodenci alebo rodičia. Hra je vyrobená z kvalitných a odolných materiálov, takže sa tak skoro neopotrebuje a dlho vyzerá ako nová. Herná doska je zložená zo 4 dielikov, ktoré do seba zapadajú.

Spoločenská hra Lince má pomerne jednoduché pravidlá. Z jednotlivých dielikov sa poskladá herná doska, takže hra môže byť zakaždým trochu iná. Na hernej ploche sú nakreslené obrázky, ktoré treba hľadať. Kto nájde obrázok prvý, získava bod. Hrou Lince sa precvičuje pozornosť a reflexy. Lynx je ideálna hra do každej domácnosti, kde sú menšie detičky a ktoré si precvičia svoje rýchle reakcie, sústredenosť a všímavosť. Hra zabaví všetkých najmä vtedy, keď je vonku nepriaznivé počasie alebo večer namiesto pozerania televízie, ale aj na výlety na chate či pri vode. 

Španielsky výrobca Educa je kvalitný producent detských hračiek, ktoré nielen zabávajú, ale aj vzdelávajú a rozvíjajú.  Španielska značka Educa je zárukou vysokej európskej kvality - produkty pred expedovaním prechádzajú niekoľkostupňovou prísnou kontrolou. Educa vyrába rôzne logické hry a hračky nielen pre produkty v kategórii rodinné spoločenské hry v cudzom jazyku. Keďže je táto spoločenská hra v španielčine, deti si prostredníctvom nej môžu rozširovať slovnú zásobu španielskeho jazyka.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodŠpanielsko
Rozmery36 obrazkov
Rozmery balenia34*23*5 cm
JazykSpanish
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.