Poschodová garáž s autíčkom Vroom Planet Cars Smoby elektronická s výťahom a autoumyvárkou od 18 mes

Popis produktu

Poschodová garáž s autíčkom Vroom Planet od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby je nadčasová hračka, s ktorou sa zabavia deti od 18 mesiacov. Viacfarebná garáž ponúka na prízemí autoumyváreň, v ktorej si autíčko dokonale vyčistia. Parkovací komplex má 3 poschodia, ktoré sú spojené výťahom a takisto nechýba ani spúšťacia rampa, po ktorom sa autíčko spustí na zem. Chlapci sa potešia aj elektronickej zdvíhacej rampe pri vstupe do garáží, za ktorou nechýba ani benzínová pumpa, v ktorej si natankujú do nádrže benzín.

Hra s autíčkami a parkovacou garážou pomáha so všestranným rozvojom dieťaťa. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s autíčkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické a priestorové myslenie. Rozmery produktu sú 56*29*32 cm a jeho súčasťou je autíčko McQueen, ktoré deti poznajú z populárnej rozprávky Cars (Autá). Elektronický modul funguje na 3 batérie typu LR03, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery56*29*32 cm
Celková výška32 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
MechanickéÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.