Poschodová garáž s autíčkom Vroom Planet Cars Smoby elektronická s výťahom a autoumyvárkou od 18 mes

Popis produktu

Poschodová garáž s autíčkom Vroom Planet od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby je nadčasová hračka, s ktorou sa zabavia deti od 18 mesiacov. Viacfarebná garáž ponúka na prízemí autoumyváreň, v ktorej si autíčko dokonale vyčistia. Parkovací komplex má 3 poschodia, ktoré sú spojené výťahom a takisto nechýba ani spúšťacia rampa, po ktorom sa autíčko spustí na zem. Chlapci sa potešia aj elektronickej zdvíhacej rampe pri vstupe do garáží, za ktorou nechýba ani benzínová pumpa, v ktorej si natankujú do nádrže benzín.

Hra s autíčkami a parkovacou garážou pomáha so všestranným rozvojom dieťaťa. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s autíčkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické a priestorové myslenie. Rozmery produktu sú 56*29*32 cm a jeho súčasťou je autíčko McQueen, ktoré deti poznajú z populárnej rozprávky Cars (Autá). Elektronický modul funguje na 3 batérie typu LR03, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery56*29*32 cm
Celková výška32 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
MechanickéÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.