Fľaša Bidon s dvojitými stenami Stainless Steel Straw Cup Beaba Windy Blue 250ml modrá z nehrdzavejúcej ocele od 8 mes

Popis produktu

Fľaša Bidon s dvojitými stenami Stainless Steel Straw Cup z dielne prestížnej značky Beaba sa stane skvelým spoločníkom malých detí, ktoré sa učia samostatne piť. Fľaša pre deti od 8 mesiacov z nehrdzavejúcej ocele je odolná a pevná. Má objem 250 ml a je 100% vodotesná, takže je ako stvorená na použitie nielen doma, ale aj na prechádzkach. Ľahko sa otvára a vďaka dvom praktickým rúčkam ju deti budú bez problémov držať v rukách. Najväčším lákadlom pre deti je však nepochybne slamka, s ktorou bude pitie z fľaše a dodržiavanie pitného režimu ešte zábavnejšie. Slamka je navyše mäkká a je ako stvorená pre citlivé ďasná detí.

Použitím nehrdzavejúcej ocele a dvojitými stenami značka Beaba docielila, že nápoje vo fľaši si veľmi dlho uchovajú svoju teplotu a čerstvosť. Rodičia určite ocenia odnímateľné rúčky. Keď deti nadobudnú počas pitia istotu, môžu z fľaše piť aj bez rúčok. Prémiový materiál použitý na výrobu fľaše Bidon sa využíva najmä v pohostinstve, je zdraviu neškodný a vďaka možnosti nekonečnej recyklácie aj ekologický. Fľaša Bidon Beaba s modrými detailmi je nenáročná na údržbu, odporúčame ju umývať ručne alebo v umývačke riadu na jemnom programe.

Obľúbená francúzska značka Beaba teší svojimi výrobkami rodiny s deťmi už od roku 1989. Patentovaný systém výrobkov Beaba prináša do domácností dizajnovo pekné a kvalitné produkty, ktoré spĺňajú najvyššie kritériá kvality. Široký výber produktov značky Beaba oceňujú spokojní rodičia, ale aj odborné poroty. Ikonické výrobky Beaba sú výsledkom spoločnej práce šikovných dizajnérov a ich jediným cieľom je uspokojiť potreby náročných rodičov.

Vlastnosti

  • fľaša so slamkou
  • nehrdzavejúca oceľ
  • dvojité steny
  • vhodná od 8 mesiacov
  • objem 250 ml
  • odnímateľné rúčky
  • moderný francúzsky dizajn
  • inovatívny kvalitný produkt
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 8 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery12*8*16 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,21 kg
Objem L250 ml
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.