Pokladňa Mini Shop Smoby elektronická s čítačkou kódov a 27 doplnkami zelená

Popis produktu

Pokladňa pre deti Mini Shop je obľúbená hračka detí, ktoré pri hre rady napodobňujú skutočných predavačov. Detská pokladňa Smoby prekvapí deti svetelnými i zvukovými efektmi a množstvom doplnkov. Vyrobená je z kvalitného plastu, ktorý je veľmi odolný a dlho vydrží. Zároveň je však veľmi šetrný k pokožke a príjemný na dotyk. Kasička je prevedená v detských, sviežich a hravých farbách, ide o kombináciu červenej, svetlozelenej a bielej farby. Pokladňa má otvárateľnú zásuvku s mincami i papierovými bankovkami, ktoré sú vernou imitáciou skutočných euro peňazí. Platiť v detskom obchodíku môžu zákazníci aj platobnou kartou. Tovar dieťa blokuje na klávesnicovej pokladni a cena sa mu zobrazí na displeji.

Súčasťou pokladne je aj klávesnica s číslami, ktorá plní aj funkciu skutočnej kalkulačky, a tak sa dieťa zoznamuje prostredníctvom hry s matematikou a princípom počítania. Produkty sa dajú aj oskenovať pomocou čítačky čiarových kódov presne ako na naozajstnej pokladni. Skener po zatlačení tlačidla vydáva zvuk a svieti. Detská registračná pokladňa prichádza s mikrofónom, ktorým pokladník upozorňuje návštevníkov svojho detského obchodu o akciách a novinkách. Spolu pokladnička obsahuje až 27 doplnkov. Detská pokladňa s čítačkou kódov je kvalitná a praktická hračka z dielne francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý má dlhú tradíciu vo výrobe hračiek a zaručuje najvyššiu európsku kvalitu. Hračka je vhodná pre deti vo veku od 3 rokov. Jej rozmery sú 19*15*29 cm. Pokladňa pre malých obchodníkov Smoby funguje na 3 AA/LR6 batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Dieťa sa s pokladňou nemusí hrať len samo, ale je prispôsobená na to, aby mohli byť k hre prizvaní aj kamaráti. Môžu sa hrať na predavača a zákazníka, čo veľmi pomáha k budovaniu komunikačných schopnosti dieťaťa, ale aj jeho sociálnemu cíteniu. Manipuláciou s drobnými doplnkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálna hračka pre deti, ktoré rady vymýšľajú rôzne príbehy a hrajú sa na dospelých. Pestré farby zabezpečia, že súprava bude aj skvelým doplnkom do každej detskej izby. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Hra navyše zlepší šikovnosť v počítaní a narábaní s peniažkami a zlepšuje finančnú gramotnosť, ktorá sa vo forme hry veľmi ľahko zapamätá a v neskoršom veku je aj dôležitá.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťatko, preto je to najlepší darček. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery19*15*29 cm
Celková výška29 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.