Drevené puzzle Disney - Snehulienka Educa 2x 50 dielov

Popis produktu

Drevené puzzle pre deti s motívom z rozprávky Snehulienka. Motív obrázku týchto puzzle je film Snehulienka a sedem trpaslíkov, kde sledujeme príbeh Snehulienky, ktorá stretne v lese sedem trpaslíkov a dostane sa do ich chalúpky. No objaví sa aj zlá čarodejnica, ktorá Snehulienku otrávi - uspí ju. No len dovtedy, kým nepríde princ a bozkom ju neprebudí. Balenie puzzle obsahuje 100 dielikov - po 50 pre oba obrázky. Detské drevené puzzle po poskladaní tvoria dva obrázky, s motívmi z tej istej rozprávky. Puzzle sú vyrobené z kvalitného dreva. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Tieto puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov a umožňujú ľahšiu manipuláciu.

Puzzle z dreva sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu pre deti od 3 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 26*18 cm. EDUCA sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy EDUCA je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

puzzle EDUCA sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca EDUCA bezplatne pre každé puzzle nad s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu EDUCA, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

PôvodŠpanielsko
Rozmery26x18 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.