Stavebnica Abrick Écoiffier zoologická záhrada, 69 dielov od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Abrick - zoologická záhrada je určená pre všetkých chlapcov či dievčatá! Zoologická záhrada obsahuje všetko, čo k takému prostrediu patrí. Veľký vchod do zoologickej záhrady, oplotenie, výbehy so zvieratami, krásne zvieratká - sloník, žirafy, levy, opica, zebra, ľadový medveď - dvoch ošetrovateľov, ktorí sa o zvieratká starajú, dvoch návštevníkov, autíčko, rastliny a podobne. 69 farebných dielikov tejto detskej stavebnice je vyrobených z kvalitného plastu bez ostrých hrán a sú kombinovateľné s dielikmi iných stavebníc ÉCOIFFIER Abrick. Dieliky sú primerane veľké, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú. Rozmery stavebnice sú 71*46*24,5 cm.

Stavebnice tohto druhu sú vhodné pre všetky deti od 18 mesiacov, sú bezpečné, ľahké, farba je nestierateľná a zdraviu neškodná. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti, rozoznávania farieb a pod. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu a zaháňajú nudu - dieťa zabavia na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Vhodné sú tiež do predškolských zariadení.

Francúzska firma ÉCOIFFIER je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Výrobky v kategórii detské stavebnice nie sú tým jediným, čo táto úspešná firma vyrába.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery71*46*24,5 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.