Stavebnica Abrick Écoiffier heikopréra s autami od 18 mes

Popis produktu

Záchranársky set Abrick od francúzskeho výrobcu ÉCOIFFIER. Sada je vyrobená z mimoriadne kvalitných plastových materiálov a hrá krásnymi pestrými farbami. V súprave sa nachádzajú štyri nádherne vymodelované postavičky (dvaja záchranári, pilot a civil), krásny veľký záchranársky vrtuľník s kompletným záchranárskym príslušenstvom, veľká sanitka a motorka na tie najrýchlejšie zdravotnícke zásahy. Súprava je ideálnym doplnkom ku detským stavebniciam Abrick.

Tematické hračky, ku ktorým patrí aj táto sada záchranárov, sú pre deti veľmi zábavnou no aj dôležitou súčasťou inventára hračiek. Pre zdravý psychický vývin dieťaťa je potrebné, aby mali možnosť stavať sa do rôznych úloh, tzv. role play - hrať na rôzne povolania či hrdinov. Hra s postavičkami a autíčkami patrí u detí k tým najobľúbenejším.

Francúzska firma ÉCOIFFIER je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Výrobky v kategórii doplnky ku stavebniciam pre deti nie sú tým jediným, čo táto úspešná firma vyrába.

Sada hračiek je vhodná pre deti od 18 mesiacov

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50*38*19,5 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.