Stavebnica Abrick Écoiffier sladký domček, 56 dielov od 18 mes

Popis produktu

Stavebnica pre deti Sladký domček Abrick je krásny dvojposchodový domček pre detičky v nežnej ružovej farbe, ktorý upúta pozornosť všetkých malých dievčatiek. Domček s dvoma spálňami, jedálenským kútom a obývačkou so sedacou súpravou poskytuje široký priestor pre uplatnenie detskej fantázie, kreativity a hry detí. Dve spálne na poschodí sú vybavené nábytkom a steny majú zdobené žiarivými obrázkami, takže pripomínajú skutočné obytné miestnosti domu. Na prízemí sa nachádza jedálenský kút so stolíkom a dvoma stoličkami v bledomodrej farbe. Vedľa jedálenskej časti sa nachádza obývacia miestnosť s gaučom, dvoma kreslami a stolíkom. Letnú idylku spojenú s oddychom vytvárajú dve zelená ležadlá pre oddych, slnečník, gril a veľký zelený kaktus.

V stavebnici sa nachádzajú aj 3 postavičky, psík a zelené autíčko. Celkom obsahuje detská stavebnica Abrick až 56 dielikov rôznych veľkostí, tvarov a farieb. Všetky dieliky tejto detskej stavebnice sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán. Dieliky sú primerane veľké, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú. Abrick stavebnica pre dievčatá  sa dá kombinovať s dielikmi a kockami iných stavebníc Abrick od francúzskeho výrobcu Écoiffier, a tak sa viac druhov stavebníc môže poskladať do jedného veľkého setu a deti si môžu vyskladať vlastné rozprávkové mestečko. Abrick kocky podnecujú detskú fantáziu, kreativitu a rozvíjajú jemnú motoriku dieťaťa. Rozmery stavebnice pre deti sú 29,5*34*36 cm.

Francúzsky producent Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojím jedinečným francúzskym dizajnom, ekologickou výrobou s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Écoiffier využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí. Bezpečné oblé tvary, primeraná veľkosť kociek, figúrok a iných doplnkov, veselé farby a milé detaily robia z Abrick stavebníc veľmi obľúbenú detskú hračku. Stavebnica pre deti je skvelým darčekom pre dievčatá od 18 mesiacov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery29,5*34*36 cm
Rozmery balenia59*39*52 cm
Hmotnosť1,61 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.