Lekársky vozík s bábikou a s doplnkami Écoiffier od 18 mes

Popis produktu

ÉCOIFFIER lekársky vozík s doplnkami je pekná hračka vhodná pre deti od 18 mesiacov. V balení nájdete niekoľko nevyhnutných doplnkov a malú bábiku, o ktorú sa deti môžu starať ako o svojho pacienta. Lekárska súprava podnecuje detskú fantáziu, približuje svet dospelých malým doktorom a doktorkám. Môžu si vymýšľať rôzne ťažké prípady chorôb a postupy liečenia, predstaviť si aké náročné je povolanie lekárov a aký sú dôležitý pre životy ľudí. S detským lekárskym vozíkom sa vaše ratolesti nikdy nebudú nudiť.

Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Rastú nielen fyzicky, ale aj mentálne. Ďalej sa prostredníctvom lekárskej sady rozvíja aj jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré rady vymýšľajú a vytvárajú nové veci a raz z nich chcú byť lekári a pomáhať ľuďom.

ÉCOIFFIER je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. ÉCOIFFIER spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky ÉCOIFFIER vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky ÉCOIFFIER s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.