Drevený vtáčik Peacock Colours Tender Leaf Toys s farebným perím v chvoste od 18 mes

Popis produktu

Drevený vtáčik Peacock Colours je krásny darček pre všetky deti od 18 mesiacov. Vtáčik z dreva je vyhotovený v tvare páva, ktorý má nádherný pestrofarebný chvost, pozostávajúci z piatich drevených pier, ktoré sa dajú rozťahovať a skladať. Každé pierko má priehľadné okienko v akrylovej farbe, cez ktoré sa dieťa môže pozerať a sledovať okolie v rôznych farbách. S populárnym dreveným vtáčikom si deti precvičia jemnú motoriku, naučia sa lepšie rozoznávať jednotlivé farby a kreatívne sa rozvíjajú. Dreveného páva navrhli poprední dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a na výrobe sa podieľali zruční remeselníci.

Drevený páv je vyrobený zo starostlivo spracovaného dreva a jemné línie v kombinácii so sýtymi farbami pôsobia na deti upokojujúco a zároveň v nich prebúdzajú fantáziu a predstavivosť. Ozdobný vtáčik očarí deti pravým britským dizajnom a na jeho výrobe sa podieľali aj zruční remeselníci, ktorí si dali záležať na každom jednom detaile. Jednotlivé tvary a farby pôsobia nadčasovo, nesú v sebe vlastnú hlbokú myšlienku, v deťoch sa prebúdza estetické cítenie a vytvára pri hre neopakovateľnú atmosféru. Množstvo herných možností zabaví vašich najmenších na dlhé roky, pričom poslúži aj ďalším generáciam detí.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevený páv s farebným chvostom
  • kvalitná hračka pre všestranný rozvoj detí
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 18 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery20*5*11 cm
Rozmery balenia20*5*22 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.