Drevený vláčik na ťahanie Train Pull Along Eichhorn s lúčnou kobylkou a včielkou od 12 mes

Popis produktu

Drevený vláčik na ťahanie Train Pull Along od nemeckej značky Eichhorn predstavuje vynikajúci darček pre všetkých chlapcov a dievčatá už od 12 mesiacov. Drevený vláčik na ťahanie je vyrobený z prvotriedneho borovicového dreva, ktoré je príjemné hladké na dotyk, kolieska sú vybavené silikónovým ukončením, vďaka čomu nepoškriabu pri hre podlahu. Vláčik na kolieskach si deti môžu ťahať za sebou vďaka červenej šnúrke a vynikajúco sa zabavia pri skladaní drevených kociek na vagón. Potešia ich aj dieliky v tvare lúčneho koníka a včielky, vďaka ktorým získajú radostné zážitky pri každej hre.

Drevené hračky pre najmenších sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, zlepšujú kognitívne schopnosti a zručnosti. Drevený vláčik s kockami pomôže deťom aj s rozlišovaním nových farieb a rozvíja ich jemnú motoriku. Klasické drevené hračky sa tešia čoraz väčšej obľube a vďaka prvotriednemu materiálu vydržia vo vašej rodine po dlhé roky, potešia aj ďalšiu generáciu detí. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy kvality, spĺňa aj prísne kritériá kvality. Dĺžka vláčika je 25 cm.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevený vláčik s nemeckým dizajnom od Eichhorn
  • vysoká kvalita vďaka prvotriednemu borovicovému drevu
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 12 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Celková dĺžka25 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.