Drevený stolný futbal Footbal Flipper Pinball Janod

Popis produktu

Stolný futbal Football Flipper Pinball je úžasná hračka pre deti vhodná od 3 do 8 rokov. Stolný futbal pre deti má motív naozajstného futbalového ihriska so zelenou trávou. Táto drevená detská hračka je zjednodušenou formou klasického stolného futbalu, pretože hráči majú pod kontrolou len bránku, ktorú treba ochraňovať pred útokmi súpera. Nič nie je lepšie ako ten pocit, keď sa vám podarí trafiť sa do súperovej bránky a dať gól. Doprajte túto zábavnú hru svojim najmenším a zaručíte im tak nielen dni bez nudy, ale aj posilňovanie jemnej motoriky a vzájomnej súťaživosti. Je to krásna nadčasová hračka pre každé dieťa, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože okrem atraktívneho dizajnu sú veľmi nápomocné pri optimálnom vývoji dieťaťa. Všetky hračky Janod majú istý edukačný význam. Ovplyvňujú mentálny a fyzický rozvoj dieťaťa, výnimkou nie je ani mini stolný futbal pre deti. Manipuláciou s mini futbalom sa rozvíja jemná detská motorika a hmatová citlivosť. Hračky a doplnky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Spoločnosť Janod sa zaoberá produkciou kvalitných a originálnych drevených hračiek s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • mini stolný futbal 
  • drevo má certifikát FSC
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodný pre deti od 3 do 8 rokov
  • rozmery 54*37,5*7 cm
  • ideálny na rozvoj jemnej detskej motoriky
  • v praktickom balení
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • atraktívny francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery54*37,5*7 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.