Drevený detský nábytok Forest table and Chairs Tender Leaf Toys stôl s úložným priestorom a dve stoličky medveď a zajac

Popis produktu

Drevený detský nábytok Forest je vynikajúca sada doplnkov pre chlapcov aj dievčatá od 3 rokov. Nadčasový stolík a dve stoličky navrhli špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a v spolupráci so skúsenými remeselníkmi prinášajú deťom produkty najvyššej kvality. Stolík s úložným priestorom poteší malých nezbedníkov odnímateľnou vrchnou časťou, pod ktorou sa nachádzajú priehradky, do ktorých sa dajú poukladať rôzne hračky, kocky, perá, omaľovánky a iné drobnosti. Má odolné vyhotovenie z prvotriedneho dreva a stojí na masívnych nohách, ktoré sú v spodnej časti rozšírené a tak zaisťujú jeho vynikajúcu stabilitu.

Deti sa môžu tešiť aj na moderné detské stoličky s umeleckým motívom medvedíka a zajačika s uškami priamo na ich operadlách, s ktorými si deti vytvoria jedinečné puto a budú si pripadať ako v prírode. Takto získajú inšpiráciu a budú si vymýšľať príbehy a rozprávky o lesných zvieratkách, s ktorými sa podelia so svojimi súrodencami a kamarátmi. Stoličky aj stolík sú vyhotovené zo starostlivo opracovaného dreva, jemné farby pôsobia na chlapcov a dievčatá pozitívne a pri hre vytvárajú neopakovateľnú atmosféru plnú radosti a zábavy. Nadčasový britský dizajn rozžiari a skrášli každú detskú izbičku, set nábytku vydrží deťom dlhé roky a zahrajú sa s ním aj ďalšie generácie, pričom sa zapáči nielen deťom, ale aj ich rodičom. 

So špičkovým nábytkom Tender Leaf Toys sa deti môžu hrať na rôzne profesie, umelcov a návrhárov. Na stolíku si môžu skladať puzzle, stavať stavebnice, kresliť si, maľovať a všestranne sa rozvíjať. S novým nábytkom dieťa získa vlastný herný kútik, v ktorom môže popustiť uzdu svojej fantázii, realizovať svoje kreatívne nápady. K stolíku a stoličkám sa dajú ľahko dokúpiť ďalšie drevené hračky a doplnky, s ktorými vaši najmenší objavia množstvo ďalších herných možností.

Hlavným zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • špičkový drevený nábytok
  • stôl s úložným priestorom
  • 2 stoličky s motívom zvieratiek
  • nadčasový dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery116*56*52 cm
Výška pracovnej plochy47 cm
Rozmery balenia64*64*14 cm
Výška sedacej plochy27 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle3
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.