Drevené lesné zvieratká Touchy Feely Animals Tender Leaf Toys 5 ergonomických tvarov na doske od 18 mes

Popis produktu

Drevené lesné zvieratká Touchy Feely Animals je vynikajúca hračka pre všetky deti už od 18 mesiacov, na ktorej vývoji sa podieľali špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Dieťa sa môže tešiť na kvalitnú drevenú dosku s vyrezanými otvormi pre lesné zvieratká, ktoré si deti budú vkladať do otvorov ako vkladačky. Na malých milovníkov zvierat čaká krásne maľovaná žabka, líškazajačiksova a nechýba ani motýľ. So zvieratkami si deti výborne precvičia jemnú motoriku, jednotlivé tvary sú ergonomicky prispôsobené pre malé detské rúčky, umožňujú jednoduchú manipuláciu. Chlapci aj dievčatá sa učia spoznávať nové farby a tvary, jednoduchou a hravou formou.

Drevené zvieratká sú vyrobené zo starostlivo spracovaného dreva a jemné línie v kombinácii so sýtymi farbami pôsobia na deti upokojujúco a zároveň v nich prebúdzajú fantáziu a predstavivosť. Sada lesných zvieratiek očarí deti pravým britským dizajnom a na jej výrobe sa podieľali aj skúsení remeselníci, ktorí si dali záležať na každom jednom detaile. Jednotlivé tvary a farby pôsobia nadčasovo, nesú v sebe vlastnú hlbokú myšlienku, v deťoch sa prebúdza estetické cítenie a vytvára pri hre útulnú atmosféru. Množstvo herných možností zabaví vašich najmenších na dlhé roky, pričom poslúži aj ďalším generáciam detí.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevené zvieratká na doske
  • 6-dielna súprava
  • kvalitná hračka pre všestranný rozvoj detí
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 18 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery21*21*2 cm
Rozmery balenia21*21*2 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle6
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.