Drevený vyvolávač dažďa Rainmaker Tender Leaf Toys so zvukom dažďa pri pohybe guličiek od 18 mes

Popis produktu

Drevený vyvolávač dažďa Rainmaker je krásny darček pre chlapcov a dievčatá už od 18 mesiacov. Drevený vyvolávač dažďa v sebe skrýva miniatúrne guľôčky, ktoré pri pohybe vydávajú zvuk dažďa a tak dieťaťu dokážu vytvoriť naozaj prírodnú atmosféru. Vyvolávač dažďa z dreva je ozdobený krásnym obláčikom, z ktorého prší a nechýba ani slniečko, ktoré sa za ním veselo usmieva. Je to fantastický doplnok, s ktorým dieťa strávi dlhé hodiny plné zábavy a zároveň ozdobí detskú izbičku. Deti sa zahrajú na meteorológov, predpovedajú počasie a budú skúmať, ako sa vytvára zvuk dažďa. Túto skvelú hračku navrhli poprední dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a na výrobe sa podieľali zruční remeselníci.

Drevený vyvolávač dažďa je vyrobený zo starostlivo spracovaného dreva a jemné línie v kombinácii so sýtymi farbami pôsobia na deti upokojujúco a zároveň v nich prebúdzajú fantáziu a predstavivosť. Očarí deti pravým britským dizajnom a na jeho výrobe sa podieľali aj zruční remeselníci, ktorí si dali záležať na každom jednom detaile. Jednotlivé tvary a farby pôsobia nadčasovo, nesú v sebe vlastnú hlbokú myšlienku, v deťoch sa prebúdza estetické cítenie a vytvára pri hre neopakovateľnú atmosféru. Zabaví vašich najmenších na dlhé roky, pričom poslúži aj ďalším generáciam detí.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevený vyvolávač dažďa
  • kvalitná hračka pre všestranný rozvoj detí
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 18 mesiacov
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery9*2*30 cm
Celková výška30 cm
Rozmery balenia9*3*30 cm
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.