Drevené puzzle pre najmenších Zvieratká z farmy Janod hudobné 5 dielov od 18 mes

Popis produktu

Janod drevené hudobné puzzle The Friends of The Farm sú krásna hračka z dreva vhodná pre deti od 18 do 36 mesiacov. Drevená hračka pre deti francúzskej značky Janodmotív domácich zvieratiek žijúcich na farme, ktoré po vložení na správne miesto začnú vydávať realistické zvuky zvierat. Pre lepšie uchopenie má každá časť puzzle úchytku. Drevené puzzle pre deti spolu obsahuje 5 zvieratiek, kravičku, koníka, prasiatko, sliepočku a ovečku. Tieto zvieratká môžeme nájsť na gazdovskom dvore či farme. Rozmery puzzle sú 25*2*24 cm. Doprajte túto zábavnú a tak zaujímavú hračku svojim najmenším ratolestiam a pomôžte im nielen pri učení sa zvukov zvierat, ale aj pri rozvoji jemnej motoriky, poznávaní tvarov a farieb, posilňovaní pamäte, pozornosti a logického myslenia. Hračka z dreva pre deti je nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Všetky hračky francúzskej značky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Hračky a doplnky  Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Spoločnosť Janod prináša na trh kvalitné drevené hračky s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • hudobné drevené puzzle s domácimi zvieratkami, 5 dielikov
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodná pre deti od 18 do 36 mesiacov
  • ideálna na rozvoj jemnej detskej motoriky, učenie sa farieb, zvukov zvieratiek
  • na rozvoj pamäte, pozornosti, logického myslenia
  • rozmery 25*2*24 cm
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • jedinečný francúzsky dizajn

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery25*2*24 cm
Rozmery balenia25*2*24 cm
Hrúbka puzzle2 cm
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,39 kg
Dieliky puzzle5
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné