Drevené počítadlo Tatoo Abacus Janod od 12 mes

Popis produktu

Janod drevené počítadlo Tatoo Abascus je pekná hračka z dreva vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov. Detské počítadlo má spolu 10 riadkov s klasickými farebnými guľôčkami na počítanie, má ideálne rozmery 18*9,5*25,5 cm. Na stojane je 100 farebných guľôčok, ktoré zabezpečia, že počítanie bude vždy zábavné. Drevená hračka je tradičný prostriedok na učenie sa odčítavania a spočítavania pre všetky deti, ktoré si takto vedia jednoduchšie predstaviť abstraktné príklady. Mladším deťom poslúži aj na rozvoj jemnej detskej motoriky a deti sa tiež prostredníctvom počítadla učia farby a tvary. Detská drevená hračka je nadčasová, neodolajú jej viaceré generácie, je vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných farieb a lakov.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Všetky drevené hračky Janod majú totiž edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť, deti sa učia sčítavať a odpočítavať. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Francúzska spoločnosť Janod je známa širokou ponukou kvalitných detských drevených hračiek, ktoré sú inšpirované francúzskym dizajnom. Hračky Janod sú nielen veľmi zaujímavé a zábavné, ale prispievajú aj k rozvoju detskej inteligencie. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • drevené počítadlo
  • rozmery 18*9,5*25,5 cm
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • rozvíja jemnú detskú motoriku
  • deti sa učia počítať
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery18*9,5*25,5 cm
Rozmery balenia19*10,5*26,5 cm
Hmotnosť0,64 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.