Drevené magnetické hodiny s lienkou Ladybug Teaching Clock Tender Leaf Toys závesné s 12 bodkovanými číslami

Popis produktu

Drevené magnetické hodiny Ladybug Teaching Clock prekvapia a potešia všetky deti od 3 rokov. Originálne hodiny v tvare lienky s pohyblivými ručičkami obsahujú 12 magnetických čísiel, ktoré sa deti naučia vkladať na správne miesto na hodinách. Týmto spôsobom sa nielen naučia pracovať s číslami, ale taktiež získajú krásny doplnok do detskej izbičky, ktorý si zavesia na stenu. Štýlové drevené hodiny preveria zručnosť malého opravára, ktorý strávi radostné chvíle pri skladaní svojich prvých hodín. Hodiny navrhli špičkoví dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a na výrobe sa podieľali skúsení remeselníci.

Sýte farby a originálny britský dizajn na závesných hodinách podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Drevená hračka vydrží vašim najmenším dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti sa zahrajú hry na opravárov, budú nastavovať správny čas na hodinách a učia sa pracovať s číslami. Hodiny s číslami je produktom najvyššej kvality, hrou s drevenými doplnkami si deti zlepšujú jemnú motoriku, komunikačné schopnosti, logické myslenie a predstavivosť. Táto súprava očarí nielen deti, ale aj dospelých, skrášli izbičku a vytvorí útulnú atmosféru.

Každý z dielov je precízne vypracovaný do najmenších detailov, deti budú každý deň objavovať nové herné možnosti. Farebné doplnky v sebe nesú posolstvo tradičných britských tradícií, rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie a kreatívne sa realizujú. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevená stavebnica hodín
  • 12-dielna súprava s magnetickými číslami
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery22*27*3 cm
Rozmery balenia23*3*28 cm
MagnetickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle13
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.