Drevená vláčikodráha Train Oval Eichhorn s rušňom vozňami žeriavom a doplnkami 18 dielov 205 cm dĺžka koľajníc

Popis produktu

Drevená vláčikodráha Train Oval od nemeckého výrobcu Eichhorn predstavuje vynikajúci darček pre každého chlapca a dievčatko už od 3 rokov. Štýlová drevená stavebnica je vyrobená z najkvalitnejšieho bukového dreva, ktoré deťom prinesie neopakovateľný zážitok pri hre s klasickým prírodným materiálom. 18-dielna sada obsahuje 10 drevených koľajníc s dĺžkou 20,5 cm, rušeň s 2 vozňami, stromček s 2 kríčkami, signalizáciu a perfektný železničný žeriav, pod ktorým bude vláčik prechádzať. Nadčasová vláčikodráha má celkovú dĺžku trate až 205 cm, jej sýte a pestré farby ozdobia každú detskú izbičku.

Nemecký dizajn a precízne spracované diely podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Originálna vláčkodráha vydrží vo vašej rodine dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti sa spoločne zabávajú pri hre na sprievodcov a výpravcov, pri stavbe trate si zlepšujú jemnú motoriku a technickú predstavivosť. S vláčikom Eichhorn budú deti každý deň objavovať nové herné možnosti, stavebnicu si môžu rozšíriť o ďalšie doplnky. Nádherné farby rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, naberajú zdravé sebavedomie a realizujú svoje sny. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám fantastické drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • vláčikodráha s doplnkami
  • 18-dielna súprava
  • špičková nemecká kvalita od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery balenia8*32*25 cm
Celková dĺžka205 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,70 kg
Note100% FSC recycled
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.