Drevená torta s jahodou Rainbow Birthday Cake Tender Leaf Toys 6 kúskov so 6 sviečkami

Popis produktu

Drevená torta s jahodou a sviečkami prekvapí a poteší deti od 3 rokov, ktoré majú rady maškrty. Bohatá 14-dielna drevená sada v sebe skrýva nádhernú dúhovú tortu, ktorá sa dá rozdeliť na 6 častí, pričom je každá ozdobená sviečkou s plameňom a v strede sa nachádza krásna červená jahôdka. Súčasťou je aj široká drevená lopatka, s ktorou si dieťa pomôže pri krájaní a naberaní torty pre svojich kamarátov a súrodencov. Táto nadčasová sada je výborným doplnkom k detským hrám na povolanie kuchárov a cukrárov. Krásnu tortu navrhli špičkoví dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a na výrobe sa podieľali skúsení remeselníci.

Sýte farby a originálny britský dizajn na sade podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Torta vydrží vašim najmenším dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti sa zahrajú hry na cukrárov, budú si pochutnávať na torte počas osláv a pritom sa veselo zabávať. Tortová súprava je produktom najvyššej kvality, hrou s drevenými doplnkami si deti zlepšujú jemnú motoriku, komunikačné schopnosti, logické myslenie a predstavivosť. Táto sada očarí nielen deti, ale aj dospelých, ozdobí každú detskú izbičku a vytvorí útulnú atmosféru.

Každý z dielov je precízne vypracovaný do najmenších detailov, deti budú každý deň objavovať nové herné možnosti. Farebné doplnky v sebe nesú posolstvo tradičných britských tradícií, rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie a kreatívne sa realizujú. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevená torta so sviečkami
  • 14-dielna súprava 
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery14*14*9 cm
Rozmery balenia19*7*18 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle14
Farbafialová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.