Drevená skladačka Equilibloc Color Janod 60 ks

Popis produktu

Drevená skladačka Equilibloc Color je pekná hračka pre deti od 3 do 10 rokov. Detská skladačka má pekné farebné prevedenie, je zložená z 60 farebných pozdĺžnych kvádrov a dvoch kociek na hádzanie. Deti hádžu kockou, ktorá má po stranách rôzne farby. Podľa toho, aká farba im padne, musia vybrať farebný kváder z postaveného bloku a komu sa podarí udržať blok kociek v celku čo najdlhšie, ten vyhráva. Pomocou tejto krásnej hračky z dreva si deti posilňujú jemnú motoriku a tiež trpezlivosť a opatrnosť, pretože blok kociek je po istom čase nestabilný. Drevená hračka pre deti je nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám po sebe, je vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných farieb a lakov.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Drevo na hračkách je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. 

Spoločnosť Janod sa zaoberá vývojom kvalitných a originálnych drevených hračiek s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • drevená skladačka s jemným hladkým povrchom
  • 60 dlhých kociek v 7 farbách
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vhodná pre deti od 3 do 10 rokov
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • rozvíja jemnú detskú motoriku
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • atraktívny francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery7,5*7,5*33 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.