Drevená sada na výlet do lesa Forest Trail Set Tender Leaf Toys s taškou a nepremokavá deka s lupou a doplnkami

Popis produktu

Drevená sada na výlet do lesa Forest Trail predstavuje vynikajúci darček pre všetky deti od 3 rokov, ktoré rady trávia voľný čas v prírode. Nádherná drevená súprava obsahuje funkčný kompas v tvare oranžovej sovičky, píšťalku v tvare konárika a originálnu lupu s rukoväťou v tvare zelenej húsenice, s ktorou preskúmajú každý detail. Súčasťou sady je aj nepremokavá deka s ilustrovanými prírodnými motívmi. Má rozmery 142*142 cm a poskytne deťom dostatok pohodlia pre pobyt v prírode. Malí výskumníci sa potešia aj obrázkovej kartičke Nature Bingo, ktoré budú musieť nájsť vo svojom okolí, ďalej kartičke Leaf Hunt, ktorá im pomôže správne rozoznávať jednotlivé druhy listov a kartičke Den building, podľa ktorej sa naučia 6 spôsobom, ako využiť nepremokavú deku.

Všetky doplnky si dieťa zbalí do kvalitnej textilnej tašky s podobou divého vlka, takže si ich bude môcť vziať kamkoľvek so sebou - na výlety, dovolenky, prechádzky v parku. So svojimi kamarátmi a súrodencami zahrajú na odvážnych dobrodruhov. Jednotlivé doplnky sú vyrobené zo starostlivo spracovaného dreva a jemné línie v kombinácii so sýtymi farbami pôsobia na deti upokojujúco a zároveň v nich prebúdzajú fantáziu a predstavivosť.

Detská sada na výlet očarí deti pravým britským dizajnom a na jej výrobe sa podieľali aj zruční remeselníci, ktorí si dali záležať na každom jednom detaile. Jednotlivé tvary a farby pôsobia nadčasovo, nesú v sebe vlastnú hlbokú myšlienku, v deťoch sa prebúdza estetické cítenie a vytvára pri hre realistickú atmosféru. Množstvo herných možností zabaví vašich najmenších na dlhé roky, pričom poslúži aj ďalším generáciam detí. Rozmery sady sú 40*40*4 cm.

Hlavným cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevená sada na výlet do lesa
  • taška v podobe vlka
  • súčasťou aj nepremokavá deka
  • kvalitná hračka pre všestranný rozvoj detí
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 18 mesiacov
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery40*40*4 cm
Rozmery balenia31*9*28 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,8 kg
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.