Drevená polárna kryha so zvieratkami Balancing Polar Circle Tender Leaf Toys a eskimákom na rybách

Popis produktu

Drevená polárna kryha so zvieratkami prekvapí a poteší každé dieťa už od 3 rokov, na ktorej vývoji sa podieľali špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Chlapci aj dievčatá sa naučia balansovať s drevenou kryhou, na ktorej sú aj 2 tučniaci, ľadový medveď, mrož, veľryba a čajka. Malých dobrodruhov prekvapí aj figúrka eskimáka, spolu s ktorým môžu rybárčiť a chytať rybičku pod ľadom. Pri hre polárnych výskumníkov si deti precvičujú jemnú motoriku, rovnováhu, vymýšľajú si rôzne príbehy a dobrodružstvá, spolu so svojimi kamarátmi a súrodencami.

Polárna sada je vyrobená zo starostlivo spracovaného dreva a jemné línie v kombinácii so sýtymi farbami pôsobia na deti upokojujúco a zároveň v nich prebúdzajú fantáziu a predstavivosť. Súprava so zvieratkami očarí deti pravým britským dizajnom a na jej výrobe sa podieľali aj zruční remeselníci, ktorí si dali záležať na každom jednom detaile. Jednotlivé tvary a farby pôsobia nadčasovo, nesú v sebe vlastnú hlbokú myšlienku, v deťoch sa prebúdza estetické cítenie a vytvára pri hre neopakovateľnú atmosféru. Množstvo herných možností zabaví vašich najmenších na dlhé roky, pričom poslúži aj ďalším generáciam detí.

Zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevená polárna kryha so zvieratkami
  • kvalitná hračka pre všestranný rozvoj detí
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery20*20*4 cm
Celková výška20 cm
Rozmery balenia20*7*21 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle9
Priemer20 cm
Farbabiela
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.