Drevená knižnica s vešiakom Forest Book Case Tender Leaf Toys s troma poličkami

Popis produktu

Drevená knižnica s vešiakom Forest Book Case predstavuje nádherný doplnok do každej detskej izbičky a obľúbia si ju chlapci aj dievčatká už od 3 rokov. Originálnu drevenú knižnicu navrhli špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf priamo vo Veľkej Británii. Knižnica je vyhotovená v jemných prírodných farbách a jej konštrukcia pozostáva z odolného a pevného dreva najvyššej kvality. Voľne stojaca knižnica má 3 poličky na knižky, vešiačik s vtáčikom a veľký úložný priestor v spodnej časti, kam si môžu deti uložiť svoje obľúbené hračky.

Nadčasová knižnica z dreva ozdobí každú detskú izbičku, ktorá bude vďaka nej pôsobiť ešte útulnejšie. Je to nadčasový nábytok, ktorý poteší aj ďalšie generácie detí, prírodný materiál vytvára originálne spojenie s prírodou, pocit bezpečia. Knižnica sa dá kombinovať s ďalším nábytkom a doplnkami od Tender Leaf. Pýši sa pravým britským dizajnom, má jemné línie a hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva, bezpečného pre každé dieťa. Na jej výrobe sa podieľali skúsení remeselníci s dlhoročnými skúsenosťami. Rozmery produktu sú 81*30*77 cm, stojí na pevných a stabilných podstavcoch.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevená knižnica na knihy s úložným priestorom pre hračky
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery81*30*77 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť11,25 kg
Farbabiela
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.