Drevená kaviareň Vtáčie hniezdo Bird's Nest Café Tender Leaf Toys s vypracovanými doplnkami a nálepkami

Popis produktu

Doprajte svojim deťom vlastnú originálnu kaviarničku. Drevená kaviareň Vtáčie hniezdo bola navrhnutá dizajnérmi značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a poteší chlapcov aj dievčatá už od 3 rokov. Tradičný britský dizajn s jemnými a prepracovanými líniami a sýte, hrejivé farby na kaviarni pôsobia na deti útulným dojmom a zároveň v nich prebúdzajú kreativitu a fantáziu. Vďaka konštrukcii z pevného a odolného dreva vydrží kaviareň šikovným baristom po dlhé roky, využije ju aj ďalšia generácia detí. Výborne sa s ňou zahrajú súrodenci a kamaráti, môžu vymýšľať a skúšať nové chute a rozvíjať svoje zručnosti pri príprave tej najlepšej kávy.

Bird´s Nest Café je výbornou voľbou pre deti, ktoré sa rady hrajú hry na rôzne povolania. Kaviareň z dreva je vyrobená z prvotriedneho dreva, vďaka čomu sa deti zahrajú s prírodným materiálom. Kaviareň je vybavená bohatou sadou doplnkov, medzi ktorými sa nachádza panini toaster5 kávových kapsúldžbánik na mlieko2 šálkynožíkvidličkalyžička, kocky cukru, malé tanieriky pod šálkyrôzne polevysendvičpekárenské výrobkykoláčiky a deti, ktoré zbožňujú čaje, nájdu 3 čajové textilné vrecúška. Gombíky v tvare vtáčikov vydávajú pri otáčaní mechanický zvuk klikania a hra tak pôsobí ešte reálnejšie. Kaviarnička disponuje dostatočným úložným priestorom, spolu so zásuvkami, je prístupná z oboch strán a je vyzdobená krásnymi nápismi a obrázkami vtáčikov a rôznych pochúťok, z ktorých si zákazník môže vybrať. Malí baristi sa naučia pracovať s kaviarenskými pomôckami a naplno sa zabávajú.

Pri výrobe bolo použité starostlivo opracované drevo, vďaka ktorému sa deťom dostane do rúk produkt najvyššej kvality. Jemné línie kaviarničky v deťoch prebúdzajú estetické cítenie, rozvíjajú si svoju predstavivosť a fantáziu. Kaviareň pre deti v sebe nesie posolstvo jedinečného britského dizajnu a vytvára neopakovateľnú atmosféru, na ktorej majú zásluhu aj osvedčení remeselníci. Deti pri hre s kaviarňou a jej doplnkami získavajú priestor na sebarealizáciu a kreatívnu činnosť. Pri hraní na baristov si rozvíjajú aj logické uvažovanie, jazykové a komunikačné schopnosti, približujú sa svetu dospelých. Rozmery kaviarne sú 51*14*28 cm.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

 • nadčasová kaviareň z prvotriedneho dreva
 • bohatá sada doplnkov
 • prístupná z oboch strán
 • gombíky s mechanickým zvukom klikania
 • množstvo úložného priestoru
 • elegantný britský dizajn
 • viacgeneračná hračka 
 • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
 • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
 • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
 • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery51*14*28 cm
Rozmery balenia52*16*31 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbatyrkysová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.