Drevená hrkálka Rabbit Rattle Baby Eichhorn zajačik s rolničkou a plyšovými uškami od 3 mes

Popis produktu

Drevený zajačik s roľničkou od nemeckého výrobcu Eichhorn je krásna hrkálka, ktorá je vhodná pre všetky bábätká už od 3 mesiacov. Krásna drevená hračka vyrobená z toho najkvalitnejšieho bukového dreva pomáha vašim najmenším rozvíjať svoje schopnosti a zručnosti. Hrkálka v tvare zajačika v sebe skrýva zvukovú roľničku, ktorá poteší chlapcov aj dievčatká. Zajačie ušká sú vyrobené z kvalitného a jemného plyšu. S touto štýlovou hračkou sa najmenší chlapci aj dievčatá zabavia pri skúmaní nových tvarov a farieb, trénujú si citlivosť svojho sluchu pri prirodzenom zvuku hrkálky. Nadčasová hrkálka najvyššej kvality vydrží vo vašej rodine po dlhé roky.

Hračky pre najmenších sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, formujú ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých mesiacoch života je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná aj drevená hrkálka s roľničkou. Je vyhotovená v pestrých a jasných farbách, ktoré sú odporúčané pri najmenších deťoch, pretože nemajú ešte úplne vyvinutý zrak a nevnímajú všetky farby spektra. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy kvality, spĺňa aj prísne kritériá kvality, je bezpečná pre hru najmenších detí. Rozmery hrkálky sú 5*14 cm.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery5*14 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.