Drevená hojdačka plocha Plank Swing Outdoor Eichhorn prírodná 140-210 cm dĺžka 40*14 cm a 60 kg nosnosť

Popis produktu

Drevená hojdačka Plank Swing Outdoor od nemeckého výrobcu Eichhorn poteší všetkých chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Prírodná hojdačka je vyrobená z prvotriedneho brezového dreva a pevného lana, ktorého dĺžka sa dá nastaviť v rozmedzí od 140 do 210 cm. Maximálna nosnosť hojdačky je 60 kg a klasické ploché sedadlo má rozmery 40*14 cm. Hojdačka sa dá pripevniť v záhrade na strom či preliezku, je testovaná a certifikovaná nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS.

Pri výrobe bolo použité starostlivo opracované drevo, takže deti sa výborne zabavia s produktom najvyššej kvality. Jemný, starostlivo ošetrený povrch hojdačky z prírodného dreva, poskytuje deťom ten najlepší zážitok pri hojdaní. Hojdanie sa na detskej hojdačke predstavuje skvelú zábavu pre každé dieťa už od útleho detstva. Chlapci aj dievčatá sa učia udržiavať rovnováhu a stabilitu, pri hojdaní si precvičia svaly na rukách aj nohách. Klasická hojdačka Eichhorn je skladná, ľahko ju so sebou vezmete aj na výlet či dovolenku.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery40*14 cm
Celková výška140 - 210 cm
Rozmery balenia6*42*17 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,82 kg
Nosnosť60 kg
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.