Drevená didaktická pyramída Game Center Pyramide Eichhorn s vkladacími kockami a xylofónom od 12 mes

Popis produktu

Drevená didaktická pyramída Game Center od nemeckej značky Eichhorn je perfektná didaktická hračka pre všetky deti od 12 mesiacov. Drevená pyramída je vyrobená z kvalitné brezového dreva a vďaka originálnemu dizajnu s motívom pandy vytvorí v izbičke útulnú a kreatívnu atmosféru. Chlapci aj dievčatá si vyskúšajú svoju šikovnosť pri rôznych didaktických hrách, ktoré ponúka každá stena pyramídy. Tešiť sa môžu na vkladacie kocky, ktoré sa naučia vkladať do správnych otvorov, hudobný xylofón s paličkami, pexeso a skvelú dráhu pre 2 loptičky. Pyramída sa pýši pevnou a odolnou konštrukciou, jej rohy sú chránené mäkkým silikónom, takže sa deti hrajú v úplnom bezpečí. 

Nadčasová hra pomôže deťom rozvíjať jemnú motoriku, priestorové videnie a logické myslenie. Drevené didaktické hračky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, formujú ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Multifunkčná pyramída je vyhotovená v jemných farbách, ktoré sú odporúčané pri najmenších deťoch. Vďaka tomu naberajú zdravé sebavedomie, učia sa rozoznávať jednotlivé farby a získavajú estetické cítenie. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy kvality, spĺňa aj prísne kritériá kvality.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevená didaktická pyramída
  • rôzne aktivity
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 12 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery33*33*38 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.