Domček Sunny Smoby oranžovo-zelený s 3 oknami a 2 žalúziami s anti UV filtrom od 24 mes

Popis produktu

Detský domček Sunny je najnovší záhradný domček z dielne francúzskych dizajnérov Smoby, ktorý si obľúbia chlapci aj dievčatá už od 2 rokov. Štýlový a nadčasový domček ponúkne deťom 3 okná s 2 žalúziami praktické polovičné dvere, vďaka ktorým bude v domčeku príjemný vánok aj počas horúcich letných dní. Kombinácia farieb červenej, oranžovej, zelenej bielej zaujme deti na prvý pohľad a vďaka anti UV filtru si zachová svoje žiarivé farby aj po rokoch používania. Domček Sunny vyzerá veľmi realisticky a je krásnym doplnkom, ktorý ozdobí každú záhradu a dvor, pričom sa dá používať aj v interiéri.

Záhradný domček má kvalitné dvojité steny, je vyrobený z prvotriednych plastov pomocou najmodernejšej technológie Blow Molding, ktorá domčeku dodáva charakteristické vlastnosti - vysokú pevnosť a odolnosť. Domček je stabilný a výborne odoláva aj nepriaznivým poveternostným podmienkam. Oblé hrany na domčeku zaručia deťom bezpečnosť pri hraní a jeho plastový povrch je jemný, zamatový na dotyk. Rozmery tohto prvotriedneho detského domčeka sú 98*110*127 cm, pričom je jeho celková výška 127 cm a celková dĺžka 110 cm. Domček je skladný, umožňuje bezproblémovú montáž a demontáž.

Špeciálne tvarovaný reliéf na domčeku pripomína stavebný materiál, používaný na skutočných domoch. Na oranžových stenách sú vyobrazené kvetináče so zvieratkami, nad vchodom je názov Smoby a pri ňom sú obrázky dvoch pekných motýlikov. Deti do domčeka vchádzajú polovičnými zelenými dverami a na bielej stene sa nachádzajú aj 2 otvory, cez ktoré môžu sledovať okolie. Cez žalúzie prúdi do domčeka čerstvý vánok a vytvárajú polotieň. Strecha je v nádhernej červenej farbe s imitáciou strešnej krytiny, takže si budú malí nezbedníci pripadať ako v skutočnom dome.

Domček Sunny sa radí medzi najmodernejšie domčeky, vyniká prvotriednou kvalitou a pravým francúzskym dizajnom. Priestranný domček je ako stvorený pre hru viacerých detí, súrodencov, aj kamarátov. Hra v domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti, slovnú zásobu a hrajú sa hry na rôzne povolania, udržiavajú domček v čistote, približujú sa svetu dospelých. Deti je veľmi dôležité viesť k zodpovednosti a domček im v tom pomáha. Krásne farby na domčeku u detí navyše podporujú rozvoj fantázie a predstavivosti, chlapci aj dievčatá si vytvárajú svoje vlastné príbehy a zážitky, na ktoré budú dlho spomínať.

Francúzsky Smoby prináša deťom tie najkvalitnejšie plastové hračky už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Hračky Smoby predstavujú tú najlepšiu voľbu pre každé dieťa.

Vlastnosti

 • plastový domček v špičkovej kvalite
 • nevšedné farebné vyhotovenie s anti UV filtrom
 • 3 okná s 2 žalúziami
 • odolné dvojité steny
 • strecha s imitáciou strešnej krytiny
 • na vývoji sa podieľali francúzski dizajnéri
 • vysoká pevnosť a stabilita, odoláva vplyvom počasia
 • do interiéru aj exteriéru
 • kvalitný francúzsky výrobok
 • oblé hrany, zamatovo jemný plast
 • vhodný pre chlapcov i dievčatá od 2 rokov
 • dostatočne priestranný pre hru viacerých detí
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery98*110*127 cm
Celková výška127 cm
Rozmery balenia99*20*115 cm
Celková dĺžka110 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť12,50 kg / 14,75 kg
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.