Domček s kuchynkou Pretty New Grey Playhouse&Kitchen Smoby a 2 okná s posuvnými okenicami a polovičné dvere UV filter od 2 rokov

Popis produktu

Domček Pretty New Grey Playhouse od francúzskeho výrobcu Smoby je skvelý darček pre chlapcov a dievčatá už od 2 rokov. Vstup do domčeka zabezpečujú praktické polovičné dvere, bočné steny sú vybavené 2 oknami so žalúziou a posuvnými okenicami, takže si v ňom budú deti užívať príjemný vánok aj počas horúcich letných dní. Súčasťou domčeka je aj vonkajšia kuchynka, ktorá deťom ponúkne aj 17-dielnu sadu doplnkov - vidličky, nožíky, tanieriky, poháriky, hrniec, kuchynské náčinie aj párky. Vďaka tomu sa môžu zahrať na povolanie kuchárov a pripraviť svojim súrodencom a kamarátom chutné občerstvenie. 

Domček má pevné steny vyrobené z prvotriednych plastov pomocou najmodernejšej technológie Blow Molding, ktorá domčeku dodáva charakteristické vlastnosti - pevnosť a odolnosť. Domček je stabilný a výborne odoláva aj nepriaznivým poveternostným podmienkam. Oblé hrany na domčeku zaručia deťom bezpečnosť pri hraní a jeho plastový povrch je zamatovo jemný na dotyk. Rozmery tohto prvotriedneho detského domčeka sú 145*110*127 cm, jeho výška je 127 cm a celková dĺžka 110 cm. Záhradný domček môžete používať aj v exteriéri aj interiéri, je skladný, umožňuje rýchle zloženie aj rozloženie.

Domček pôsobí reálne aj vďaka špeciálne tvarovanému reliéfu, pripomínajúci stavebný materiál, používaný na skutočných domoch. Na zelenej stene sú vyobrazené kvetináče so zvieratkami, nad vchodom je názov Smoby a pri ňom sú obrázky dvoch pekných motýlikov. Deti do domčeka vchádzajú polovičnými dverami v modrej farbe a na stene sa nachádzajú aj originálne dizajnové otvory, cez ktoré môžu sledovať okolie. Žalúzie umožňujú v domčeku plynulé prúdenie čerstvého vzduchu a vytvárajú polotieň. Šedá strecha pôsobí realisticky vďaka imitácii strešnej krytiny. Povrch domčeka je chránený anti UV filtrom, takže jeho farby nevyblednú ani po rokoch používania.

Domček Pretty sa radí medzi najmodernejšie domčeky vďaka svojmu originálnemu francúzskemu dizajnu a prvotriednej kvalite. Priestranný domček je ako stvorený pre hru viacerých detí, súrodencov, aj kamarátov. Hra v  domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti, slovnú zásobu a hrajú sa hry na rôzne povolania, napodobňujú dospelých. Deti je veľmi dôležité viesť k zodpovednosti a domček im v tom pomáha. Krásne farby na domčeku u detí navyše podporujú rozvoj fantázie a predstavivosti, pripadajú si ako v rozprávke.

Renomovaný francúzsky výrobca Smoby prináša deťom moderné hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Hračky Smoby predstavujú tú najlepšiu voľbu pre každé dieťa.

Vlastnosti

  • plastový domček najvyššej kvality
  • 2 okná so žalúziami a posuvnými okenicami
  • vonkajšia kuchynka so 17 doplnkami
  • strecha s imitáciou strešnej krytiny
  • podľa návrhu popredných francúzskych dizajnérov
  • odoláva nepriaznivým vplyvom počasia
  • kvalitný francúzsky výrobok
  • oblé hrany, zamatovo jemný plast
  • vhodný pre chlapcov i dievčatá od 2 rokov
  • dostatočne priestranný pre hru viacerých detí
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery110*145*127 cm
Celková výška127 cm
UV filterÁno
Hmotnosť15 kg
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.