Domček Jura Lodge Smoby s UV filtrom od 24 mes

Popis produktu

Detský domček Smoby Maison Jura Lodge má jedinečný dizajn, ktorý si získa priazeň každého dieťaťa na prvý pohľad. Má pevné a stabilné dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj silnému vetru a vplyvom počasia. Povrch detského domčeka obsahuje jedinečný anti UV filter, ktorý chráni farby domčeka pred vyblednutím a tak zostanú krásne žiarivé počas dlhých rokov. Jedinečnosť anti UV filtra je, v tom, že domček vyzerá aj po rokoch stále ako práve vybalený z krabice. Detský domček Smoby sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom. Po rozložení domček pre deti nezaberá veľa miesta, a tak sa nemusíte obávať že vám bude doma zavadzať. Stabilita domčeka je zaručená vďaka kvalitným plastovým materiálom, ktoré sú pevné a majú odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotyk zamatový a jemný k detským rúčkam. Jeho hrany sú oblé, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť. Detský domček Maison Jura Lodge od Smoby  atypický tvar s jemne zaoblenými stenami s krásnej farebnej kombinácii červenej, zelenej a bielej farby.

Pre svoju nadčasovú jednoduchosť a priestranný vnútorný priestor patrí medzi najobľúbenejšie domčeky. Vnútorný pôdorys má rozmery 128*117 cm a jeho výška je 132 cm. Na oknách sú šedo-hnedé pastelové okenice s vyrezaným srdiečkom a zadné okno je okrúhle a pod ním sa po celej dĺžke vinie ako ozdoba konáre stromu s lístím. Vhodné pre deti od 2 rokov. Tento jedinečný domček pre deti poteší na dlhé roky každé dieťa. Výška dverí je 90 cm a šírka dverí je 40 cm. Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť domčeka vyrobeného podľa európskeho štandardu. Francúzska značka Smoby je zárukou kvality overená počas dlhých rokov svojej existencie. Hra v detskom domčeku je atraktívna pre všetky deti v rôznom veku. Vedia sa v ňom hrať dlhé hodiny spolu so svojimi kamarátmi či súrodencami.

Domčeky pre deti Smoby patria k najkvalitnejším na trhu, vďaka svojej vysokej odolnosti a kvalite. Pôžitok z hry v domčeku je jedinečný vďaka dôslednému ergonomickému riešeniu a deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie. Hra v detskom domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček Smoby je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. Domček pre deti Smoby bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti.

Vlastnosti

 • kvalitný plastový domček na dvor alebo záhradu
 • ľahká montáž a demontáž
 • jemne zaoblené steny
 • otvárateľné okenice
 • strecha s imitáciou strešnej krytiny a steny s reliéfom dreva
 • inšpirovaný najnovšími architektonickými trendmi
 • je pevný a stabilný
 • vďaka veľkej hmotnosti odoláva vplyvom počasia
 • celková výška 132 cm, rozmery dverí 90*40 cm
 • kvalitný francúzsky výrobok
 • zo zamatovo jemného plastu
 • vhodný pre chlapcov i dievčatá od 2 rokov
 • zahrá sa s ním viacero detí, je dostatočne priestranný
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery132*116*132 cm
Celková výška132 cm
Rozmery balenia97*34*122 cm
Hmotnosť24,90 kg
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.