Domček Corolle Playhouse Smoby s 2 oknami so žalúziami a posuvnými okenicami a 1 polovičné dvere UV filter od 2 rokov

Popis produktu

Domček Corolle Playhouse od francúzskeho výrobcu Smoby je skvelým darčekom pre všetky deti a najmä dievčatá od 2 rokov. V prednej časti domčeka sa nachádzajú ružové polovičné dvere s jemným kvetinovým vzorom, ktorý sa nachádza aj na posuvnej okenici. Domček je mimoriadne priestranný a je vybavený 2 oknami so žalúziami, vďaka čomu budú mať deti v domčeku dostatok čerstvého vzduchu, pričom si kedykoľvek môžu zatiahnuť okenice a zahrajú sa tak v príjemnom polotieni. Povrch domčeka je chránený anti UV filtrom, takže jeho farby nevyblednú ani po rokoch používania. 

Domček má pevné steny, vyznačuje sa vysokou stabilitou a výborne odoláva aj nepriaznivým poveternostným podmienkam. Oblé hrany na domčeku zaručia deťom bezpečnosť pri hraní a jeho plastový povrch je zamatovo jemný na dotyk. Rozmery tohto prvotriedneho detského domčeka sú 98*110*127 cm, jeho výška je 127 cm a celková dĺžka 110 cm. Domček pôsobí realisticky aj vďaka špeciálne tvarovanému reliéfu, pripomínajúci stavebný materiál, používaný na skutočných domoch.

Domček Corolle patrí medzi jeden z najkrajších domčekov, jemný ružový vzhľad vytvára príjemné a domáce prostredie, ktoré ocenia aj najmenšie deti. Vďaka jeho priestrannosti sa v ňom dievčatká zabavia spolu so svojimi súrodencami a kamarátkami, zlepšujú si sociálne väzby a získavajú zdravé sebavedomie. Hra v domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti, slovnú zásobu a hrajú sa hry na rôzne povolania alebo si doň prinesú svoje obľúbené bábiky a hrajú sa na rodičov. Krásny dizajn a farebný motív domčeka Corolle v deťoch podnecujú rozvoj fantázie a predstavivosti.

Popredný francúzsky výrobca Smoby prináša deťom kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Hračky Smoby predstavujú tú najlepšiu voľbu pre každé dieťa.

Vlastnosti

  • plastový domček najvyššej kvality s motívom Corolle
  • 3 okná s 2 žalúziami a 2 posuvnými okenicami
  • jemný kvetinový vzor a ružové prevedenie
  • strecha s imitáciou strešnej krytiny
  • podľa návrhu popredných francúzskych dizajnérov
  • je pevný a stabilný
  • vďaka veľkej hmotnosti odoláva vplyvom počasia
  • kvalitný francúzsky výrobok
  • oblé hrany, zamatovo jemný plast
  • vhodný pre chlapcov i dievčatá od 2 rokov
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery98*110*127 cm
Celková výška127 cm
UV filterÁno
Hmotnosť13 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.