Traktor Power BIG dĺžka 23 cm zelený od 24 mes

Popis produktu

Detský traktor na hranie Power je skvelé hračkárske autíčko pre všetkých malých nezbedníkov. Je mini replikou veľkého traktora. Traktor pre deti má gumené kolieska, preto je veľmi odolné. Kolieska sa ľahko čistia a nezanechávajú stopy na podlahe. Detský traktor má zelenú farbu a moderný dizajn, ktorý je naozaj neodolateľný. Dizajn traktora bol špeciálne navrhnutý tak, aby ho deti mohli ľahko chytiť, tlačiť ho, hrať sa s ním a prenášať ho. Hračkársky traktor je vyrobený z vysoko kvalitného plastu, ktorý je ideálny na hru v dome aj vonku. Má kompaktnú veľkosť 23 cm, preto sa ľahko zmestí do kufra na výlety či dovolenky. Deti si môžu svoje obľúbené autíčko vziať kamkoľvek so sebou.

Dieťa sa hraním s traktorom Power zahrá dlhé hodiny. Vozidlo má v prednej časti nakladaciu lyžicu, pomocou ktorej môžu malí stavbári nakladať a prenášať rôzny stavebný materiál alebo iné drobnosti. Oblé hrany pracovného auta chránia deti pred zraneniami. Výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky, preto sa dá veľmi jednoducho umyť pod tečúcou vodou. Detský traktor Power BIG je chránený UV stabilizátormi, takže bude dlhé roky žiarivý a farby nevyblednú ani pri používaní vonku v pieskovisku. Výrobca BIG poskytuje na svoje výrobky nadštandardnú záruku až 3 roky.

Detské pracovné autíčko Power je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. BIG využíva pri výrobe zdraviu neškodné a kvalitné materiály. Nemecký výrobca je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje najmenšie deti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery23*10*12 cm
Celková výška12 cm
Celková dĺžka23 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,2 kg
Koleságumene
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.