Sporák 100% Chef Écoiffier s riadom a 21 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Detský sporák 100% Chef Écoiffier je krásna hračka pre malých kuchárov vhodná od 18 mesiacov. Detský sporák má žiarivo zelenú farbu a 2 platničky, ktoré sú replikou ozajstného kuchynského sporáka. Na detskom sporáku si môže váš malý kuchárik navariť polievku alebo upiecť napríklad vajíčko. Súčasťou balenia je sada hrncov a potrieb do kuchynky spolu s potravinami. Nájdete tu spolu 21 doplnkov, ku ktorým patrí sada hrncov, panvica, pekáč, kuchynské náradie, brokolica, plechovka paradajok, soľnička a pečené kuriatko. Varič pre deti 100% Chef je vyrobený z kvalitného plastového materiálu, ktorý je charakteristický vysokou odolnosťou a bezpečnosťou pre vaše detičky.

Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Okrem toho, že je to zábavný spôsob ako si krátiť čas, prispieva to aj k mentálnemu rozvoju detí. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s predmetmi, ktoré každodenne používajú dospelí, sa približujú k tomuto svetu, k svetu dospelých. Ďalej sa prostredníctvom detského sporáka s doplnkami  rozvíja aj jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré rady vymýšľajú a vytvárajú nové veci, pestré farby zabezpečia, že súprava bude aj skvelým doplnkom do detskej izby či kuchynky.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery26*20*7 cm
Rozmery balenia60*40*30 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.