Puzzle Autá Educa 2x48 dielov

Popis produktu

Detské puzzle s motívom Autá. Motív týchto puzzle pre deti je obľúbený animovaný film z prostredia rýchlych áut - Autá. Zoznamujeme sa s hlavným hrdinom - mladým pretekárom Bleskom McQueen, ktorý cestou na najväčšie preteky na svete zablúdi. Dostane sa do zabudnutého mestečka, kde nájde nielen nových priateľov, ale aj lásku. Tieto detské puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky. Jednotlivé dieliky puzzle pre deti sú väčších rozmerov a umožňujú ľahšiu manipuláciu.

Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Balenie puzzle obsahuje 96 dielikov, po 48 dielikov pre oba obrázky. Detské puzzle po poskladaní tvoria dva obrázky. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti.  Puzzle pre deti sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detské puzzle sú vhodné pre deti od 3 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 28*20 cm.

Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre deti aj starších, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery28x20 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.