Hniezdo do postieľky Sateen Owl toTs smarTrike Sovy 100 % bavlna so vzhľadom saténu od 0 mesiacov

Popis produktu

Detské hniezdo do postieľky toTs smarTrike je krásnym a elegantným spôsobom, akým môžete ochrániť svoje bábätko v detskej postieľke. Detské hniezdo pre deti so vzorom sovičiek je priedušné a ľahké a zároveň je výborným doplnkom, ktorý skrášli každú detskú postieľku a interiér. Bábätko sa s ním bude cítiť príjemne a mamičky ocenia jemný a elegantný vzor sovičiek.

Detské hniezdo pre bábätká je vyrobené zo 100 % bavlny so saténovým vzhľadom s jemnučkým povrchom. Jeho náplň tvorí 100 % polyester. Detské hniezdo sa dá veľmi jednoducho pripevniť na detskú postieľku po jej obvode pomocou šikovných šnúrok. Bábätko sa vďaka detskému hniezdu neudrie o tvrdé okraje postieľky a preto je odporúčanou súčasťou výbavy každého malého drobčeka. Rozmery detského hniezda pre bábätká sú 32*176 cm.

Výrobca smarTrike je špičkový producent detských trojkoliek a kolobežiek, ktoré sú známe svojou kvalitou a precíznym spracovaním po celom svete. Ďalší rad produktov firmy smarTrike tvoria aj doplnky pre starostlivosť pre bábätká a najmenšie deti pod označením toTs, ktorá ponúka najmodernejšie štýlové kolekcie kvalitných produktov, ktoré sú elegantné a dokonale vystihujú vkus rodičov a ich drobčekov. Doplnky toTs-smarTrike ponúkajú kvalitu za rozumnú cenu, pričom štýl a dizajn produktov zostáva na vysokej úrovni.

Doprava nad 39€ SK
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
Rozmery32*176 cm
Farbabiela
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha