Spoločenská hra Wiggle & Giggle Educa od 4 rokov

Popis produktu

Detská spoločenská hra Wiggle & Giggle od španielskeho výrobcu Educa je veselá hra pre deti od 4 rokov. Táto vzrušujúca hra u detí prebúdza zmysel pre zábavu a obratnosť. Hra je vhodná pre 2-4 deti, ktoré roztočia ruletu na okrúhlej hracej doske. Červená šípka im ukáže, na ktorú časť tela si majú položiť penový valec a čo popritom musia robiť - žmurkať, smiať sa, vyplazovať jazyk, kľaknúť si či stáť na jednej nohe nie je až také jednoduché, keď majú deti pod bradou penový valec. Ten im počas predvádzania aktivity nesmie spadnúť. 

Táto spoločenská hra Wiggle & Giggle pomáha posilňovať detskú koncentráciu a stabilitu. Je perfektná na utužovanie vzťahov medzi deťmi, ktoré sa pri hre nasmejú a poriadne zabavia. Balenie detskej hry obsahuje 12 penových valcov rôznych farieb, 1 hraciu dosku so šípkov, 12 kartičiek s aktivitami, 12 kartičiek pre víťazov a pravidlá hry. Spoločenská hra podporuje u detí kolektivitu, rozvíja fantáziu, predstavivosť a kreativitu a je skvelým nástrojom na aktívny pohyb detí plný zábavy.

Španielsky výrobca Educa je kvalitný producent detských hračiek, ktoré nielen zabávajú, ale aj vzdelávajú a rozvíjajú. Špecializuje sa najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier pre deti. Hračky Educa spĺňajú bezpečnostné štandardy Európskej únie, preto sú pre hry vašich detí bezpečné. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych náučných hier a puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nesmú chýbať vo vašej kolekcii. Hračky Educa zaručia skvelú zábavu pre celú rodinu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 4 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery balenia27*27*8 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.