Výrobca: Smoby Kategória: Šmykľavky pre deti Kód: SM820609
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom
Do zoznamu prianí Odporučiť
Popis produktu

Šmykľavka Smoby Toboggan XS je úžasná detská šmykľavka s motívom prasiatka Peppa Pig. Šmýkacia plocha detskej šmykľavky je 90 cm. Je vhodná už od 2 rokov. Zaujímavosťou šmykľavky Peppa Pig je otvor na vodu, na ktorý sa dá napojiť hadica a po šmykľavke potom steká voda ako na tobogáne. Ktoré dieťa netúži po svojom vlastnom tobogáne, na ktorom sa môže dosýta hrať a blázniťrainbow-loom-hacik-original-20010 Smoby vám ponúka šmykľavku, ktorá umožňuje práve túto zábavnú letnú aktivitu. Detičky sa môžu šmýkať rovno do svojho bazénika. Skladanie šmykľavky je veľmi jednoduché, dá sa ľahko poskladať aj rozložiť. Je malých rozmerov a preto nezaberá veľa miesta, môžete ju svojim deťom zbaliť aj do kufra auta a zobrať si ju na výlet k vode. Tiež sa bude pekne vynímať v detskej izbičke.

Rozprávkový seriál Peppa Pig je obľúbený medzi najmenšími deťmi. Bol preložení do 40 jazykov a vysiela sa vo viac ako 180 krajinách. Šmykľavka s týmto rozprávkovým motívom je preto zaručene správnou voľbou pre každé najmenši dieťatko.  Samozrejmosťou detskej šmykľavky Smoby je jej bezpečnosť a ergonomický tvar, aby sa na nej šmýkalo pohodlne. Bezpečnosť zvyšuje protišmyková úprava na schodíkoch. Dá sa na ňu vyjsť aj bosými a mokrými nôžkami, nehrozí riziko pošmyknutia. Nosnosť šmykľavky je 20 kg.

Ďalšou vynikajúcou vlastnosťou šmykľavky je UV filter, ktorý chráni pred slnečným žiarením. Práve vďaka tomuto UV filtru zostane vaša šmykľavka Toboggan XS krásna a žiarivá dlhé roky. Výška stupienkov šmykľavky je 75 cm. Jej šírka je 50 cm a dĺžka od rebríka k zošmyku po zem je 125 cm. Plastový povrch šmykľavky je príjemný a zamatový na dotyk. Hrany na šmykľavke sú zaoblené, aby bolo dieťatko chránené. Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý sa už roky pýši výrobou kvalitných a originálnych plastových hračiek. Hračky Smoby spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy. Je to jedna z najobľúbenejších letných hračiek do záhrady a navyše má aj veľmi štýlový rozprávkový dizajn.

Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery90*125*75 cm
Celková výška75 cm
Rozmery balenia120*100*180 cm
Celková dĺžka125 cm
Dĺžka šmýkacej plochy90 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,60 kg
Nosnosť20 kg
Farbamodrá
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
Podobné produkty
loader  Načítavam podobné produkty...