Darčekový set pre novorodenca Rabbit Present Baby Eichhorn hrkálky s plyšovými uškami a rumbaguľa od 0 mes

Popis produktu

Darčekový set pre novorodenca Rabbit od nemeckého výrobcu Eichhorn je perfektná sada hračiek, ktorá poteší každé bábätko už od narodenia. V akciovom balíčku sa skrýva originálna rumbaguľa a 2 štýlové hrkálky. Nadčasová sada vyrobená z toho najkvalitnejšieho bukového dreva pomáha vašim najmenším rozvíjať svoje schopnosti a zručnosti, vytvára spojenie s prírodou. Hrkálky s motívom zajačika majú ušká vyrobené jemného plyšu. Farebné krúžky a guličky zaujmú detičky na prvý pohľad, preskúmajú rôzne tvary a farby, taktiež si trénujú citlivosť svojho sluchu pri nových zvukoch. Nadčasová sada vydrží vo vašej rodine po dlhé roky.

Hračky pre najmenších sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, formujú ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých mesiacoch života je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná aj drevená sada Rabbit Present. Je vyhotovená v pestrých a jasných farbách, ktoré sú odporúčané pri najmenších deťoch, pretože nemajú ešte úplne vyvinutý zrak a nevnímajú všetky farby spektra. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy kvality, spĺňa aj prísne kritériá kvality, je bezpečná pre hru najmenších detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodNemecko
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.