Čiapka a šál Hat & Scarf Ma Corolle pre 36 cm bábiku od 4 rokov

Popis produktu

Nádherná súprava čiapky šálu Hat & Scarf pre bábiku Ma Corolle z dielne francúzskej značky Corolle poskytne bábike teplo a pohodlie v každom počasí! Ako jediný eshop na trhu vaše deti potešíme prekrásnou ružovou čiapkou a ružovým šálom s dokonale prepracovanými detailmi. Súprava doplnkov na zimu je úžasne zladená a pristane každej bábike Corolle s veľkosťou 36 cm. Táto výnimočná súprava doplnkov je vyrobená z mäkkého a jemného materiálu a perfektne doplní každý outfit, ktorý vaše deti bábike Corolle vyberú.

Krásna ružová čiapka a šál dotiahnu hru s bábikou Corolle do dokonalosti. S nádhernou súpravou na zimu môžu deti svoju bábiku prezliekať kedykoľvek sa im zachce a počas hry si môžu vymyslieť vlastný príbeh. Dokonale prepracované detaily tohto oblečenia a prvotriedne materiály spestria každú hru s bábikou, ktorá rozvíja detskú fantáziu. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie.

Vlastnosti

  • ružová čiapka a šál
  • pre bábiku s veľkosťou 36 cm
  • od 4 rokov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 4 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery balenia1*13*20 cm
Hmotnosť0,03 kg
Farbaružová
Vhodné pre bábiku36 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.