Čelenka s hrebeňom Hair Brush Set Floral Ma Corolle pre 36 cm bábiku od 4 rokov

Popis produktu

Prekrásna čelenka s hrebeňom Hair Brush Set Floral z dielne francúzskej značky Corolle posunie hru vášho dieťatka na vyššiu úroveň! Ako jediný eshop na trhu vaše deti potešíme výnimočným setom, ktorý pozostáva z ružovej čelenky a hrebeňa. S týmto úžasným setom na hranie vaše deti vytvoria bábike účes ako od kaderníka. Nádherná čelenka so vzorovanou mašličkou a hrebeň sú ako stvorené pre bábiku Ma Corolle s veľkosťou 36 cm a vďaka ideálnej veľkosti padnú do rúk vašich detí ako uliate.

S výnimočným setom čelenky a hrebeňa Hair Brush Set Floral môžu deti svoju bábiku česať kedykoľvek sa im zachce. Dokonale prepracované detaily týchto doplnkov pre bábiku a prvotriedne materiály spestria každú hru s bábikou. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie.

Vlastnosti

  • čelenka a hrebeň
  • pre bábiku s veľkosťou 36 cm
  • od 4 rokov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 4 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Vhodné pre bábiku36 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.