Box na desiatu Ceramic Lunch Box Beaba Mineral Terracotta keramický sivo-oranžový

Popis produktu

Kŕmenie detí sa vďaka Beaba premení na štýlovú spoločenskú udalosť. Box na desiatu Ceramic Lunch Box z dielne prestížnej francúzskej značky Beaba je keramický obedár so silikónovým ochranným viečkom, ktorý sa postará o pohodlnú a praktickú prepravu detských jedál. Desiatový box Beaba v sivo-oranžovom farebnom prevedení má rozmery 18,5*12*6 cm, vďaka čomu v ňom môžete prenášať hotové kulinárske špeciality pre malých, ale aj veľkých gurmánov. Box na jedlo vyrobený z kvalitnej keramiky je doplnený oranžovým silikónovým viečkom, ktoré bezpečne udrží jedlo na mieste a neprepustí ani kvapku tekutiny, ale ani chuť, zápach či farbu.

Keramický box na jedlo Beaba je vhodný na prenášanie raňajok, obedov, večerí, ale aj snackov, na ktorých si deti počas dňa s radosťou pochutnajú. Súčasťou dózy Beaba je silikónová prepážka, ktorou vytvoríte v boxe až 2 priehradky a zabezpečíte tak praktické rozdelenie hlavného jedla a príloh. Keramický desiatový box Beaba odporúčame umývať ručne. Desiatový box je BPA-free, BPS-free a neobsahuje žiadne ftaláty.

Obľúbená francúzska značka Beaba už od roku 1989 prináša do domácností s malými deťmi inovatívne kuchynské pomôcky a produkty starostlivosti o malé deti. Dizajnéri značky Beaba si pri navrhovaní nových produktov dávajú záležať na tom, aby nové pomôcky spĺňali kritériá najvyššej kvality. Všetky produkty starostlivosti o deti sú kvalitné a zároveň jednoduché na použitie. Výrobky francúzskej značky Beaba si pochvaľujú rodičia po celom svete a produkty Beaba sú každoročne oceňované aj odbornými porotami.

Vlastnosti

  • keramický box na desiatu Beaba
  • vhodný do mikrovlnnej rúry a rúry na pečenie
  • silikónové viečko a prepážka na rozdelenie boxu
  • rozmery 18,5*12*6 cm
  • bez BPA, BPS a ftalátov
  • francúzsky dizajn
  • produkt vysokej kvality
Doprava 79

Technické parametre

Vek4months
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery18,5*12*6 cm
Hmotnosť690 g
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.