Bazén s filtráciou Stone pool Exit Toys kruhový oceľová konštrukcia 360*122 cm šedý od 6 rokov

Popis produktu

Bazén s filtráciou Stone pool od holandskej značky Exit Toys je kompaktný kruhový bazén s rozmermi 360*122 cm, v ktorom sa okúpu rodičia spolu so svojimi deťmi. Robustný bazén v šedom vyhotovení so vzorom kameňa ozdobí každý dvor a záhradu, je vybavený špičkovou pozinkovanou oceľovou konštrukciou ošetrenou práškovou technológiou, takže vynikajúco odoláva korózii. Bazén je vďaka 10 pevným kovovým nohám veľmi stabilný, stojí pevne na mieste a prístup k nemu umožňuje rebrík s protišmykovými schodíkmi. Prvotriedne kazetové filtračné čerpadlo zabezpečuje prirodzené prúdenie vody a zároveň ju zbavuje nečistôt.

Objem bazéna je 10126 litrov, vnútorná časť bazéna je modrá, vďaka čomu bude voda pôsobiť čistým a sviežim dojmom. Celková váha bazéna je 54 kg a plocha na plávanie má priemer 340 cm s odporúčanou hĺbkou vody 110 cm. V bazéne sa pohodlne okúpe 5 dospelých osôb alebo viacero detí už od 6 rokov. Jeho 3-vrstvový plášť pozostáva z odolného PVC materiálu a polyesteru, takže sa vyznačuje vysokou životnosťou. Súčasťou balenia je aj sada na prípadnú opravu steny plášťa. Tento skvelý bazén zapadne do každej záhrady a počas horúcich letných dní vám prinesie osviežujúce zážitky na dlhé roky.

Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, EN71. Bazény sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a najvyššou kvalitou, poskytnú zábavu celej rodine!


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 rokov
PôvodVyrobené v Holandsku
Rozmery360*122 cm
Hmotnosť54 kg
Objem L10126 l
Priemer360 cm
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.