Balančné odrážadlo Hľadá sa Dory Learning Bike Smoby od 24 mes

Popis produktu

Detské balančné odrážadlo Hľadá sa Dory od francúzskeho výrobcu Smoby je krásny balančný bicykel pre dievčatá i chlapcov vo veku od 2 rokov. Deti sa s balančným odrážadlom Smoby učia udržiavať rovnováhu a pritom aktívne športujú. Balančné odrážadlo Learning Bike má na riadidlách pekný rozprávkový obrázok z rozprávky Hľadá sa Dory (Finding Dory)  a bielo-modré sfarbenie. Detské balančné odrážadlo má pevnú kovovú konštrukciu a výškovo nastaviteľné sedadlo. Odrážadlo sa plne prispôsobí potrebám vášho dieťatka. Rastie s dieťatkom až do doby, kedy je pripravené na svoj prvý bicykel. Je to skvelý medzistupeň pri prechode z detskej trojkolky na prvý bicykel. Odrážadlo je vhodné pre všetky deti od 24 mesiacov. Rozmery odrážadlá sú 76*40*49 cm. Výška sedadla je 35 cm.

Výhodou rozprávkového balančného odrážadla oproti klasickým štvorkolesovým autíčkam je potreba udržiavať rovnováhu. Dieťa sa musí spoliehať na seba, spevňuje svaly chrbta a krížov, posilňuje nohy a cibrí rovnováhu. Detské balančné odrážadlo je veľmi pohodlné a bezpečné. Dieťa jazdou na balančnom odrážadle naberá istotu a učí sa udržiavať rovnováhu, pričom nedokáže vyvinúť vysokú rýchlosť, pretože sa odráža nohami. Výrobca myslel aj na praktickú stránku odrážadla a vybavil ho stojanom umiestneným pod strednou časťou balančného odrážadla. Každý malý jazdec bude svoje nové odrážadlo Learning Bike milovať. Veľmi ľahko z neho prejde na prvý bicykel a nebude mať problém s udržiavaním rovnováhy.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie hračky s originálnym dizajnom. Materiály použité na hračkách Smoby sú pevné a odolné, zároveň veľmi jemné a hladké k detským rúčkam. Hračky tohto výrobcu majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Odrážadlo má kvalitné kolesá pre hladkú a tichú jazdu a stojan na ľahké zaparkovanie. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si produkty francúzskej spoločnosti Smoby, ktorá je zárukou kvality overenej počas dlhých rokov. 

Vlastnosti

  • odrážadlo, pri ktorom sa deti učia udržiavať rovnováhu
  • zabezpečí ľahší prechod na prvý bicykel
  • krásny rozprávkový motív Hľadá sa Dory
  • stojan pre jednoduché parkovanie
  • tiché kolieska
  • pevná kovová konštrukcia
  • nastaviteľná výška sedadla
  • odrážadlo rastie spolu s dieťaťom
  • kvalitný francúzsky výrobok
  • vhodné od 2 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery76*40*49 cm
Celková výška49 cm
Rozmery balenia31*15*68 cm
Výška sedacej plochy33-38 cm
Celková dĺžka76 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,7 kg
Priemer25 cm
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.