Bábika so zvukom MiniKiss Smoby 27 cm ružová/modrá/šedá od 12 mes

Popis produktu

Detská bábika MiniKiss je skvelou hračkou pre každé dieťa vhodné už od 12 mesiacov. výšku 27 cmvydáva zvuky bozku po stlačení bruška. Detská bábika MiniKiss od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby krásnu milú tváričku a je oblečená v modrom/sivom alebo ružovom oblečení s nápisom MiniKiss. Záleží len na vás, ktorú z nich si vyberiete. K bábike pre deti sa dá dokúpiť rôzne oblečenie, a tak ju dieťa môže prezliekať. Funguje na 3 AA/LR44 batérie.

Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Deti radi predstierajú že ich bábika je ozajstná. Kŕmia ju, kúpu, uspávajú. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Je to úžasný spôsob ako pripraviť dieťa na príchod súrodenca. Prostredníctvom držania, kŕmenia a hry s detskou bábikou deti napodobňujú dospelých a učia sa ako dávať lásku ostatným.

Bábika je vhodná už pre najmenšie deti od 12 mesiacov práve vďaka jej príjemnému vzhľadu a mäkkému prevedeniu. Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne neškodných materiálov. Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Bábika MiniKiss je vyrobená z na dotyk jemného gumeného materiálu. Má realistický vzhľad a krásny uhrančivý pohľad veľkých modrých očiek. Bábika má mäkké telíčko, ktoré deti radi objímajú. Určite si získa srdce každej malej princeznej. Hra s bábikou patrí medzi najobľúbenejšie detské hry. Cena je za 1 bábiku.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery27 cm
Celková výška27 cm
Rozmery balenia34*20*9 cm
Hmotnosť0,47 kg
Note3 x AA/LR44
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.